Pirmdiena, 29.februāris

Mēness joprojām virzīsies cauri Skorpiona zīmei, radot piesātinātu un sakāpinātu emocionālo fonu. Ārēji to varam nepamanīt, jo tas ir kas dziļi personīgs un svešām acīm slēpts. Visas vērtas risinās iekšķīgi, tā ir stingra emocionālā paškontrole, par ko apkārtējie var pat nenojaust. Viss tiek skatīts kategorijās balts/melns, ļoti labi/ļoti slikti. Te nav nekāda vidusmēra, nekādu kompromisu. Ja šodien mūsu mērķis nav pamatīgi sastrīdēties, tad ļoti jāpiedomā pie vārdiem (kā arī pašu reakciju uz citu teikto), jo iespējama impulsīva vārdu apmaiņa, kas var novest pie diezgan agresīvām izpausmēm. Tātad, nepadosimies provokācijām! To pašu ieteicams ievērot autovadītājiem. Kopējā dienas sajūta: tas, ko mēs vēlamies ir jāizcīna grūtā un stratēģiskā cīņā, pēc iespējas kontrolējot visus procesus.

Ēdienkartē joprojām saistīs kas neparasts, iespējams no eksotiskās virtuves. Uzmanīgi jālieto karstie un asie virtuves piederumi, kā arī gāzes vai elektriskā plīts.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!