Pirmdiena, 22.februāris

Dienas pirmo pusi Mēness vēl pavadīs Lauvas zīmē. Tuvojoties Pilnmēnesim mums var gadīties izcelt ne tās labākās mūsu rakstura iezīmes, vienkārši tādēļ, ka viss šķiet mazliet sakāpinātāks, nekā parasti. Vairāk koncentrēsimies paši uz sevi un savu sasniegumu izcelšanu, kas dažam no malas var izskatīties kā egoisms vai sevis stādīšana pāri citiem, bet, varbūt, mums šķitīs ka visi apkārtējie vēlas pārāk sevi izcelt. Lai vai kā, rādīsim savus talantus un radošās prasmes, bet tā, lai tas nenomāc citus!

No plkst 13:25 Mēness pāriet darbīgajā Jaunavas zīmē, kurā jau šovakar plkst. 20:20 būs Pilnmēnes. Tomēr šodien Pilnmēness ietekmē būs grūti koncentrēties uz kaut ko vienu, domas klīdīs kur tālu prom un būs itin viegli novirzīties no uzņemtā kursa. Dažiem var rasties sajūta, it kā mēs peldētu pa straumei, kur viļņi mūs nes un ir grūdi pretoties kādam lielākam plūdumam. Nu ko, iespējams, vajag ļauties šai plūsmai, jo tā ir pārejoša un rītdiena nāks ar jaunām iespējām! Toties šodien varam vēl pasapņot, ieklausīties savās sajūtās un dažādās noskaņu gammās.

Alkoholam gan laiks ir galēji nepiemērots, ja vien mērķis nav pamatīgi piedzerties. Arī pārtikas produkti jāizvēlas ļoti rūpīgi, īpašu uzmanību pievēršot to derīguma termiņam. Kā jau uz Pilnmēnesi, daudziem būs palielināta apetīte, tādēļ tie, kuri ievēro atslodzi pēc Mēness fāzēm, tās laiks ir no plkst 8:20 šodien līdz 8:20 rītdien. Lai izdodas!

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!