Pirmdiena, 15.februāris

Dienas lielāko daļu Mēness vēl pavadīs Vērša zīmē un lielākoties varam sekot iepriekšējās dienas norādēm. Plkst. 9:46 mainās Mēness ceturtdaļfāzes (sākas 2. ceturksnis, augošs Mēness), tāpēc varam izjust palielinātu apetīti. Tiem, kas ievēro diētu pēc Mēness fāzēm, 6 stundas pirms un pēc plkst. 9:46 ieteicams ievērot atslodzi. Šajā laikā varam izjust arī iekšējās pretrunas starp to, ko vēlamies un to, ko vajadzētu darīt. Bet citādi, dienas emocionālais fons ir labvēlīgs. Iegādātās lietas kalpos ilgi un noslēgtie darījumi būs izdevīgi. Laiks labs, lai tiktos ar draugiem, kā arī vienkārši patīkami pavadītu dienu. Ja plānoti kādi svarīgāki darbi, tos vislabāk paveikt līdz plkst. 12:54, jo pēc tam uz pāris stundām būs tukšais laiks.

No plkst. 16:35 Mēness pāriet komunikablajā Dvīņu zīmē, rosinot mūsu interesi uz to, kas notiek apkārt. Spēsim labi noformulēt savas domas gan vāros, gan rakstos, raiti ritēs darbi, kas saistīti ar dokumentu plūsmu un transporta (pārvietošanās) lietām.

Ja rīta pusē izjutīsim palielinātu apetīti un būsim gatavi tā kārtīgi paēst, tad Mēnesim pārejot Dvīņu zīmē, šī ietekme mazināsies. Šajā laikā ieteicama viegla, gaisīga pārtika, ko vislabāk ēst mazām porcijām.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!