Pirmdiena, 1.februāris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Skorpiona zīmē, meklējot un atrodot dažādus izaicinājumus un šķēršļus, ko pārvarēt. Kļūsim vērīgāki un spēsim labāk koncentrēties uz lietām, kuras mūs interesē. Var aktualizēties jautājumi, kas saistīti ar zinātni un šauru specializāciju. Šodien labāk spēsim manipulēt ar vārdu un atrast precīzus un trāpīgus izteicienus.  Mēness caur Skorpiona zīmi ļauj mums labāk iedziļināties lietu būtībā un panākt rezultātu, nekad nepadodoties un neatkāpjoties. Aktualizēsies jautājumi saistībā ar banku lietām un kredītiem, kā arī nodokļiem un apdrošināšanu.

Maltītes gatavošanā būsim pacietīgi, gribēsim izbaudīt ko īpašu ar kādu specifisku garšu, vai arī pārveidosim ēdienu līdz nepazīšanai (salīdzinot ar tā sākotnējo formu, garšu, smaržu, izskatu).

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!