Piektdiena, 5.februāris

Šodien Mēness jau ceļos cauri Mežāža zīmei, liekot mums kļūt konservatīvākiem un ieturētākiem nekā parasti. Lielāku uzmanību pievērsīsim praktiskajai un pragmātiskai dzīves pusei, visu izvērtēsim pēc klasiskiem paraugiem un uzvedības normām. Var aktualizēties kādi jautājumu saistībā ar darbu un karjeru, attiecībām ar priekšniecību. Daži stādīs ilgtermiņa mērķus, kamēr citiem būs jāpieņem kāds nopietns lēmums. Tā kā Mežāža zīme ir cieši saistīta arī ar arhitektūru un celtniecību, tad dienas kārtībā var uzpeldēt arī jautājumi, kas saistīti ar šīm tēmām. Tomēr nevērtēsim šodienas enerģijas pārāk skarbi un vēsi, jo zvaigznes dažiem ceļu parādīs, aktivizējot intuīciju. Spēsim arī būt pietiekoši diplomātiski un panākt vajadzīgās vienošanās, noslēgt darījumus un pievērst papildus uzmanību attiecību tematikai.

Ēdienkartē mums nebūs īpašu vēlmju. Pratīsim ievērot režīmu, kuru paši būsim izplānojuši. Ēdīsim to, kas ir pareizi, būsim atturīgi un īpašu vērību pievērsīsim produktu ekoloģiskai izcelsmei. Uz veikalu labāk doties ar iepirkumu sarakstu.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!