Piektdiena, 19.februāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē. Svarīgākas kā citkārt kļūst rūpes par ģimeni, saudzēšana, sargāšana un emocionālā komforta uzturēšana. Labi izjūtam apkārtējo noskaņojumu, spējam labāk pielāgoties apstākļiem kā citkārt. Arī paši vairāk uzmanības pievēršam savam noskaņojumam, mēģinām izprast tā cēloņus. Mēness kā nakts spīdeklis mums vienmēr rāda tikai vienu pusi, bet otra – paliek tumsā, noslēpumā. Tas ir tas dziļums, tās atmiņas un noslēpumi, kurus krājam sevī. Kopumā tīri sadzīviskā ziņā šodiena būs diezgan aktīva un enerģiska, kad zvaigznes mums piešķirs optimistisku noskaņojumu un aizrautību kaut ko pasākt. Svarīga kļūst orientēšanās uz mērķi, rezultātu. Darītāji viennozīmīgi būs topā. Diezgan daudz iedvesmas uz emociju pamata, bet tas strādā un rezultāts neizpaliek.

Ēdienkartē ar eksperimentiem aizrauties nevajadzētu, ko kuņģis šodien ir jūtīgs. Vislabāk gatavot to, kas jau notestēts un atzīts par labu esam.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!