Piektdiena, 12.februāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness ceļos cauri Auna zīmei, apveltot mūs ar aktivitāti, dažkārt pat pārsteidzīgu. Šodien ir tā brīnišķīgā diena, kad tie, kas mācēs kaut mirkli veltīt dienas plānošanai, spēs padarīt vairāk kā nekad, jo planētas mums bez enerģijas piešķir arī saprātīgu un mērķtiecīgu rīcību. Tiesa, “ieskrieties” uz darbiem var sanākt lēnāk, toties beigu rezultāts būs labs. Kā jau Auna dienās, galvenais akcents ir uz darīšanu, tomēr šodien mūs var apciemot arī pēkšņas atklāsmes un idejas, kurām spēsim atrast tūlītēju praktisku pielietojumu. Arī radošā iedvesma mūs nepametīs, tādēļ varam droši vadīt prezentācijas vai uzstāties auditorijas priekšā. Laba diena, lai apmeklētu teātri vai kādu izklaides pasākumu. Novērtējumam gan paredzētas citas dienas, kā arī veikalos viss var šķist par dārgu vai vēlāk izrādīsies nevajadzīgs.

Ēdienkartē priekšroku dosim tam, kas ātri pagatavojam un ātri apēdams. Fast food ies uz Urrā, neskatoties uz tā vispārzināmo neveselīgumu. Tomēr tie, kas ieklausīsies savā organismā, spēs ievērot tos režīmus un diētas, kuras paši sev noteikuši, tādēļ lieku kārdinājumu nebūs.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!