Otrdiena, 9.februārī

No plkst. 10:32 Mēness pāriet jūtīgajā Zivju zīmē, rosinot mūs vairāk paļauties uz intuīciju un noskaņu. Šodien citus vairāk uztversim tādā sajūtu līmenī, nevis ar prātu. Saskarsmē vairāk ieviesīsies subjektīvisms. Toties labi uztversim citu vajadzības un būsim līdzjūtīgāki un empātiskāki, nekā parasti. Labprāt piedāvāsim savu palīdzību un spēsim iejusties citu ādā. Labs laiks, lai ķertu radošo iedvesmu, jo Mēness caur Zivju zīmi veicina iztēli un fantāziju, kas ir labs māksliniekiem un citu radošo profesiju pārstāvjiem. Tomēr šodien daži var sajusties kā peldam nezināmā virzienā lielā okeānā, kurā jebkurš kairinājums novērš mūsu uzmanību un neļauj koncentrēties. Galvenais risks šodien – pārāk liela vēlme atslābināties un aizmirsties, kas var novest pie mēra sajūtas zaudēšanas. Pastāv iespējas pašiem sevi maldināt un uz visu skatīties caur ideāla brillēm. Tā vai citādi, tas attālina mūs no patiesās realitātes un mēs varam nenojaust, cik  tālu esam nevilšus aizslīdējuši citā pasaulē.

Tas viss ir teikts ar domu, ka alkoholam šodien ir galēji nevēlama diena, ja vien mērķis nav pamatīgi piedzerties. Īpašu uzmanību jāpievērš arī pārtikas derīguma termiņiem un pareizai medikamentu lietošanai. Labprāt palutināsim sevi ar kaut ko saldu un garšīgu.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!