Otrdiena, 23.februāris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē, liekot mums apdomāt savu vietu kopējā sistēmā. Jūtama būs vēl Pilnmēness ietekme, tādēļ šādas tādas lietas var tikt uztvertas sakāpināti. Vispār šodien mums nepatiks, ja kāds no malas norādīs uz to, kā patiesībā viss jādara. Daži izjutīs tīri vai protestu pret ierasto kārtību, priekšniecību vai vecākā gadagājuma cilvēkiem. Nē, nē, nekādi skandāli nav paredzami, vienkārši vēlēsimies attālināties un norobežoties no tā, kas mūs nomāc, tādēļ daži mums var pārmest vēsumu. Jo tuvāk vakarpusei, jo garastāvoklis uzlabosies. Varam apsvērt kādas mācību iespējas vai ceļojumu alkas. Aktualizēsies sadarbības jautājumi ar ārzemēm un ārzemniekiem. Daudz ko varēsim panākt, ja būsim gatavi ne tikai tam, ka mainās citi, bet arī paši mainīties.

Ēdienkartē svarīga būs sistēma. Pastiprinātu uzmanību pievērsīsim sabalansētam, uzturam, kā arī pārtikas ekoloģiskai izcelsmei. Apmierināti būs tie, kas iepriekš visu saplānojuši.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!