Otrdiena, 2.februāris

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Skorpiona zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm. Joprojām aktuāli ir emocionālās paškontroles jautājumi un iedziļināšanās lietu būtībā.

No plkst. 17:50 Mēness pāriet optimistiskajā Strēlnieka zīmē, liekot uz lietām palūkoties no plašāka skatu punkta. Mūs var pārņemt entuziasms un vēlme traukties plašajā pasaulē, tomēr risks ir paļauties tikai uz savu pozitīvo skatījumu un optimistisko noskaņojumu. Šādi varam nepamanīt kādus būtiskus sīkumus, kamdēļ vēlāk var sanākt vilties. Tomēr tas nenozīmē, ka nevajag neko darīt, vajag gan, taču pievērst uzmanību arī faktiem. Aktualizēsies jautājumi saistībā ar ārzemēm un ārzemniekiem, ceļojumu iespējām, kā arī redzesloka paplašināšanu.

Lai ko mēs šodien izvēlētos, alkoholam gan jāsaka stingrs NĒ. Vēlams rūpīgi pārbaudīt produktu derīguma termiņus, un iepirkties no pārbaudīta izplatītāja.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!