Otrdiena, 16.februāris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Dvīņu zīmē, liekot mums lielāku uzmanību pievērst apkārt notiekošajam. Kļūsim ziņkārīgāki nekā parasti, daudziem var nākties apstrādāt lielu apjomu visdažādākās informācijas vai dienu veltīt dokumentu kārtošanai. Dažiem sanāks tā vairāk pabraukāt pa apkārtni (nekur tālu, viss notiek tepat tuvumā) vai risināt kādus jautājumus ar kaimiņiem. Citi, savukārt, saņems zvanu no māsas vai brāļa. Svarīgi ir tas, ko mēs šodien būsim gatavi darīt ar savām idejām, jo to būs daudz. Cik ļoti pratīsim atsijāt graudus no pelavām, un, cik tālu iet, lai uzzinātu to, ko mums vajag. Var sanākt kārtot kādas lietas valsts iestādēs vai risināt sarunas ar priekšniecību. Galvenais risks šodien ir dalīties ar nepārbaudītiem faktiem un pieņemt vēlamo par esošo. Ar to, ko dodam tālāk ir jābūt uzmanīgiem, jo arī negribot var sanākt sacelt vētru ūdens glāzē.

Ēdienkartē ieteicami viegli, gaisīgi ēdieni, ko baudīt mazām porcijām. Dvīņu dienās apkārt risināt tik daudz visa kā interesanta, ka par ēšanu var sanākt arī aizmirst. Alkohola lietošanai gan pavisam nelāga diena, jo ļoti izplūdušas kļūst robežas starp to, kad pietiek un to, kad jau sen ir par daudz. Īpaši uz vakarpusi var sanākt izjust palielinātu apetīti. Par to nevajadzētu satraukties, jo tas ir pārejoši 🙂

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!