Ceturtdiena, 4.februāris

Arī šodien Mēness vēl ceļos cauri Strēlnieka zīmei, liekot izskatīt savus mērķus un virzienus. Būsim optimistiskāki un aizrautīgāki nekā parasti, daži plānos kādu tālāku ceļojumu. Var aktualizēties jautājumi saistībā ar ārzemēm un ārzemniekiem. Diena piemērota redzesloka paplašināšanai, tādēļ varam iegriezties kādā grāmatnīcā un palūkot, vai tur nestāv grāmata tieši priekš mums. Lielākais risks tomēr ir mūsu pašu optimisms, jo ticība labvēlīgam iznākumam var būt tik liela, ka varam palaist garām būtiskas detaļas. Dažus var pārņemt misijas apziņa – kurš gan cits, ja ne es, tādēļ padomus no malas uzklausīsim nelabprāt, vai arī neizvērtēsim tos pietiekoši kritiski. Aktīvai darbībai piemērotāks ir rīta cēliens līdz plkst. 12:04, pēc tam domas skries brīvgaitā, jo sāksies čika laiks.

Ēdienkartē vēlēsimies pamēģināt ko jaunu, visticamāk no ārzemju virtuves. Labprāt cepsim produktus uz pannas un pievienosim eksotiskas garšvielas.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!