Ceturtdiena, 25.februāris

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Svaru zīmē, rosinot mūs uz sadarbību un dažādu vienošanos slēgšanu. Diena kopumā būs harmoniska, lai gan dažas lietas var nerisināties tik ātri kā mēs gribētu. Labs laiks, lai pirku un pārdotu, vienotos par dažādiem jautājumiem un slēgtu līgumus. Svaru zīme gādās par to, lai tiktu ievērots taisnīgums un abu pušu intereses. Var kārtot darīšanas ar valsts iestādēm, diskutēt ar priekšniecību vai citām autoritatīvām personībām. Kopumā laba diena, jo domāsim ne tikai par sevi un savām ērtībām, bet arī par citiem. Svarīga būs saskaņa un laba kopējā atmosfēra.

Ēdienkartē lielu nozīmi piešķirsim skaistam noformējumam. Labprāt maltītes ieturēsim kopā ar draugiem jaukā un patīkamā atmosfērā.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!