Ceturtdiena, 18.februāris

Šodien jau Mēness ceļos cauri Vēža zīmei, pievēršot mūsu uzmanību tādām tēmām kā ģimene, mājīgums un rūpēšanās. Labi strādās intuīcija un būsim orientēti uz citu noskaņojuma atpazīšanu un emocionālo komfortu (gan savu, gan apkārtējo). Labprāt piedāvāsim savu atbalstu un draudzīgo plecu, spēsim atpazīt apkārtējo vajadzības. Gandarījumu sniegs labas mūzikas klausīšanās un dažādas mākslinieciskās nodarbes. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar mājīguma radīšanu dzīves vietā, nekustamo īpašumu, kā arī nevēlēsimies ieviest un atzīt nekāda veida pārmaiņas. Pārmaiņu sakarā jāatgādina, ka elektroierīces labot var tikai cilvēks ar atbilstošu specializāciju. Nevajadzētu staigāt pa tumšām, nepazīstamām vietām.

Viena no Vēža Mēness īpašībām ir mudināšana uz ēdiena gatavošanu, tādēļ šodien ir tā brīnišķīgā diena, kad kolēģēs mūs cienās ar paštaisītiem cepumiņiem, kūkām un citiem gardumiem, tādā veidā izrādot sirsnību, rūpes un radot mājīguma sajūtu jebkurā vietā. Šodienu droši var izmantot tie, kas pavārmākslā ir baidījušies spert pirmos soļus, jo ir labas izredzes, ka viss izdosies 🙂

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!