Ceturtdiena, 11.februāris

Rīta pusē Mēness vēl atradīsies Zivju zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 11:55 Mēness pāriet impulsīvajā un aktīvajā Auna zīmē, sapurinot ikvienu un liekot darboties. No Zivju sapņainības un gremdēšanās sajūtu noskaņās vairs nav ne miņas. Laiks rīkoties un tūlīt pat 🙂 Un tas nekas, ja nesanāk ar pirmo reizi, galvenai ir darīt! Auna enerģijas gan piešķir mums nepacietību un dažkārt tiešām sanāk vispirms darīt un tad – domāt, tomēr enerģijas pietiks arī otrajam un trešajam mēģinājumam un beigu beigās viss izdosies. Protams, lieka piesardzība nekaitēs, īpaši, ja runa iet par darbošanos ar asiem vai karstiem priekšmetiem. Ja nu kādam enerģijas ir par daudz vai asinis pārāk sakāpušas galvā, tad vislabākais veids kā to izlikt uz āru ir sports. Tādēļ tie, kas kopš jaunā gada ir apņēmušies apmeklēt sporta zāli, bet vēl arvien gaida piemērotu brīdi – lūk, šis brīdis ir klāt! Mēness ir augošs un viss izdosies!

Ēdiena gatavošanai nav nekādas pacietības, tādēļ lielas iespējas ir ko piededzināt vai pārsālīt. Lai cik neveselīgi tas nebūtu, šodien priekšroku gribēsim dot ceptiem un asām garšvielām bagātiem ēdieniem, vēl labāk, ja varēsim tos nopirkt pusfabrikātu veidā vai jau gatavus ēšanai. Vājā vieta – galva, saudzēsim to!

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!