Trešdiena, 6.janvāris

No plkst. 8:57 Mēness pāriet optimistiskajā Strēlnieka zīmē, liekot vairāk pārdomāt jautājumus, kas saistīti ar iedvesmu un aizrautību. Daži risinās tālākmācības un augstākās izglītības jautājumus, kamēr citi kārtos lietas saistībā ar ārzemēm un ārzemniekiem. Nav izslēgti ceļojumu plāni. Dienas pirmajā pusē mums šķitīs, ka visai labi spējam formulēt savu domu gājienu un sajust īsto brīdi, kad runāt, tomēr vēlāk var gadīties, ka šis tas ir jāpārskata (atceramies, ka Merkurs ir retrogrāds). To zinot, vienkārši jāņem vērā vecā labā paruna: 7x nomēri, 1x nogriez 🙂 Vairāk uz pēcpusdienu, daži var sajust vēlmi norobežoties no apkārtējiem, izjust priekšniecības spiedienu, vai nepatiku pret esošo kārtību, likumiem, normām. Mums var būt pašiem savs priekšstats par to kā patiesībā jārīkojas, kas nesaskan ar vispārpieņemtajiem. Lielākais risks šodien – rozā brilles un pārāk liels optimisms. Pastāv iespēja kļūdaini novērtēt situāciju.

Ēdienkartē labprāt izvēlēsimies kaut ko no svešzemju virtuves, labprāt pamēģināsim ko jaunu. Gribēsies drīzāk ko ceptu, nekā vārītu. Labprāt pievienosim ēdienam asas garšvielas.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!