Trešdiena, 27.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Jaunavas zīmē, pievēršot lielāku uzmanību tīrībai un kārtībai. Šodien jutīsim, ka lietas jau raitāk iet uz priekšu, jo ziņnesis Merkurs no savas statiskā stāvokļa ir izkustējies un uzņem apgriezienus. Šodien jau daudz labāk spēsim noformulēt savas domas un sapratīsim, kad mūsu trāpīgās piezīmes ir vietā, un kad vajadzētu paklusēt. Labas iespējas manipulēt ar vārdu, panākt savu. Labprātāk gan aizrādīsim citiem, nekā uzklausīsim norādījumus no malas. Rīta pusē varam justies vēl tādi sadrūmuši, tomēr, jo vairāk uz pēcpusdienu, jo dzīvespriecīgāki un labvēlīgāki būsim.

Lai gan Mēness ir dilstošs un caur Jaunavas zīmi tas liek mums skaitīt kalorijas un ieviest diētas, tomēr apetīte mums būs laba, pat pārāk. Mierināt sevi varam ar to, ka lieki apēstais labumā neies. Visu, kam ķersimies klāt, gribēsim īstenot ar vērienu, savukārt Jaunavas zīme mums atgādina, ka viss ir pareizi jāsaplāno.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!