Trešdiena, 20.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Dvīņu zīmē, liekot vairāk strādāt ar dokumentiem un interesēties par apkārt notiekošo. Šodien arī paši klusākie no mums kļūs runīgāki, mūs apciemos visādas spontānas idejas, ar kurām vēlēsimies padalīties. Var aktualizēties kādas lietas saistībā ar jauniem projektiem, kā arī vairāk izmantosim internetu un elektroniskās ierīces. Tomēr citu padomus pieņemsim nelabprāt vai arī pārvērtēsim to nozīmību. Nepatiks mums ierastā kārtība un skaļi protestēsim pret iesīkstējušām tradīcijām un autoritatīviem rīkojumiem. Tomēr, mūsu pašu labā, nevajadzētu aizmirst par elementāru pieklājību (pie tā šodien jāpiedomā), nozīmīgākus pirkumus arī atstāsim uz citu dienu. Daži nemācēs novilkt robežu starp savām un citu problēmām, aktīvi metoties palīgā un vēlāk apvainojoties, ka tas netiek novērtēts.

Ēdienkartei jāpieiet ar vieglumu. Nu kāda ēšana, ja apkārt notiek tik daudz interesantas lietas! Labāk ēst mazām porcijām, bet biežāk. Tas vairāk atgādinās nemitīgu knibināšanos ap pārtiku visas dienas garumā, nekā maltītes ieturēšanu 🙂

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!