Trešdiena, 13.janvāris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs intuitīvajā Zivju zīmē, rosinot vairāk ļauties notikumiem, nekā pašiem tos radīt. Tomēr, tas nenozīmē, ka mums pasīvi jāpeld pa straumei, jo zvaigznes mums sola labas iespējas un izdevības ar savu darbu panākt vēlamo, sasniegt mērķi. Rīta puse būs harmoniskāka, daudzi sekos savām sajūtām un intuīcijai, ļausies nojausmai, iedvesmai, tomēr iespējamas arī neskaidrības un pārpratumi, jo liela ietekme ir priekšstatiem nevis faktiem. Jo vairāk uz pēcpusdienu, jo vairāk jāuzmanās ar naudas lietām. Diena nav piemērota pirkumu izdarīšanai, jo tik un tā viss liksies pārāk dārgs, vai arī nopirktais pēc tam nepatiks.

Ēdienkartes izvēlē varam balstīties uz mirkļa iespaidiem. Vairāk vilks uz saldumiem. Jāseko līdzi pārtikas derīguma termiņiem. Daži vēlēsies gremdēties bohēmiskās izpriecās, tomēr jāatceras, ka alkoholam šodien ir īpaši nevēlama ietekme, jo paškontroles mehānismi ir izplūduši.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!