Svētdiena, 3.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Svaru zīmē, un lielā mērā varam sekot iepriekšējās dienas norādēm. Tāpat kā vakar, arī šodienas kopējais emocionālais fons būs saspringts, kas var provocēt strīdus un attiecību skaidrošanu sakāpinātā veidā. Ļoti jāpiedomā pie vārdiem, kurus sakām, jo viegli mūs būs iespējams izsist no sliedēm. Jāuzmanās uz ceļiem gan kā gājējam, gan autovadītājam, jāievēro ceļu satiksmes noteikumi, nevajadzētu uzķerties uz provokācijām. Joprojām lielisks veids kā atbrīvoties no liekā saspringums ir sports, īpaši, ja ārā spīd saulīte, varam apmeklēt slidotavu vai slēpošanas trasi. Labās ziņas ir tās, ka tie, kas būs paguvuši no rīta sastrīdēties, varēs tik pat ātri arī salabt, jo Svaru zīme tomēr vēlas mieru un saticību sev apkārt.

Ēdienkartē vēlēsimies visu glīti noformēt, jo estētikai būs liela nozīmē. Virtuvē jāuzmanās no sīkām traumām (apdegumiem, iegriezumiem), kuras var iegūt aiz neuzmanības vai steigā. Labprāt pusdienosim draugu lokā un lielākā kompānijā.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!