Svētdiena, 17.janvāris

No plkst 7:49 Mēness pāriet praktiskajā un baudas mīlošajā Vērša zīmē padarot mūs mierīgākus pēc impulsīvā Auna. Mēness caur Vērša zīmi savieno patīkamo ar lietderīgo, mīl laiskoties un atpūsties, lieki sevi neapgrūtinās, ja vien tam nebūs kāds praktisks un patīkams rezultāts. Svarīgas kļūst visas piecas maņas – bauda acīm, ausīm, ķermenim, bauda caur smaržu un garšu. Labprāt lutināsim sevi un savus mīļos. Tomēr ‘fona režīmā varam izjust tādu kā nemieru, kurš patiesībā mums liek nedaudz iespringt un piespiest mūs izkustēties ārpus mājas un kaut ko padarīt. Ideāla variantā šo nemieru varam izlikt caur sportu, īpaši jau tik skaistā dienā kā šodien.

Ēdienkartē izvēlēsimies to, ko saucam par kārtīgu ēdienu. Nebūs slinkums ilgāk pastāvēt pie plīts, lai pēc tam izbaudītu katru kumosu. Šodien pat paši lielākie neprašas būs gatavi iemēģināt roku pavārmākslā un pielikt zināma pūles, lai šādi sevi palutinātu. Lai mums visiem brīnišķika un patīkamām emocijām pilna diena!

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!