Svētdiena, 10.janvāris

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Mežāža zīmē, tikai pašā vakarā plkst. 22:23 pārejot Ūdensvīra zīmē. Svarīgākais ir tas, ka plkst 3:30 naktī sākas jaunais Mēness cikls, kas iekrāsots Mežāža īpašībām un ļauj rakstīt un piepildīt mūsu vēlmes, ja tās formulēsim domās vai (vēl labāk) uzrakstīsim. Vislabāk būs, ja spēsim savas vēlmes noformulēt līdz pusdienlaikam. Ievēlēties, protams, varam jebko, tomēr vēl labāk, ja tas būs saistīts ar Mežāža pārvaldības sfērām: tālejošu plānu noformulēšanu, karjeru un izaugsmi, attiecībām ar priekšniecību un vecāka gadagājuma cilvēkiem, piem., vecākiem,vecvecākiem, attiecībām ar valsts iestādēm un institūcijām, jautājumi, kas saistīti ar celtniecību un remontu, dažādu mērķu sasniegšanu un lēmumu pieņemšanu. Zvaigznes rāda, ka palīdzēs mums pareizi noformulēt savas sajūtas gan domās, gan rakstos, labi uztversim padomus no mūsu autoritātēm, un arī mums pašiem kāds var prasīt padomu. Vairāk uz vakarpusi kļūsim nemierīgāki, mums var šķist, ka viss notiek pārāk lēni, varam kļūt nepacietīgi. Risinājums – izlikt enerģijas pārpalikumus fiziskās aktivitātēs.

Ēdienkartē joprojām valda askētisms un konservatīvisms. Dosim priekšroku tam, lai ēstu mazāk, toties kvalitatīvus produktus. Labi spēsim ievērot pašu uzstādītos režīmus un plānus, lai gan uz Mēness fāžu maiņu daudziem būs palielināta apetīte. Tiem, kas ievēro diētu pēc Mēness fāzēm, atslodzes laiks ir 15:30(vakardien) līdz 15:30 šodienai.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!