Sestdiena, 9.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Mežāža zīmē, liekot mums savas emocijas paturēt pie sevis. Rit pēdējā Mēness diena, kad apkopojam rezultātus par šajā ciklā paveikto un izdarām secinājumus. Vēl var pagūt atbrīvoties no visa liekā, veikt inventarizāciju un visu sakārtot. Labi veiksies tie darbi, kas paredz atbrīvošanos no kaut kā, samazināšanu, likvidēšanu (tai skaitā atbrīvošanos no kaitīgajiem ieradumiem, pasākumi liekā svara samazināšanai u.t.t.). Mēness caur Mežāža zīmi papildus uzmanību pievērš kārtībai un likumu ievērošanai, šajā dienā labi ir apciemot vecākus, kā arī risināt kādus jautājumus saistībā ar remontu un celtniecību (darbu pabeigšanu). Diemžēl dienas kopējais emocionālais fons ir diezgan dinamisks ar spējiem kāpumiem un kritumiem. Tas nenozīmē, ka mēs to izrādīsim, bet izjutīsim gan. Ar aizdomām skatīsimies uz nepārbaudītiem jauninājumiem, varam arī paši priekš sevis izstrādāt ko negaidītu, neapdomīgu. Var niķoties elektriskās ierīces vai kāds dators. Tomēr labprāt runāsim par ārzemēm, mācībām un ceļojumiem. Labprāt pieņemsim padomu, ja to sniegs Skolotājs.

Ēdienkartē nebūsim pārāk izvēlīgi. Ēdīsim to, kas būtu pareizi, vai to, kas ieplānots. Labprāt pieturēsimies pie kāda iepriekš noteikta režīma. Arī uz veikalu dosimies ar iepirkumu sarakstu. Būsim taupīgi, tomēr pievērsīsim uzmanību produktu ekoloģiskajai izcelsmei.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!