Sestdiena, 30.janvāris

Arī šodien Mēness vēl atradīsies skaistumu un harmoniju mīlošajā Svaru zīmē. Tā kā dienas lielāko daļu ir čika laiks, tad diena piemērota jau iesākto darbu turpināšanai tādos jautājumos kā līgumi, vienošanās, harmoniskas vides radīšana un, protams, attiecības. Mums būs svarīgi, kādā sajūtu atmosfērā mēs atrodamies, vai visiem ir labi un ērti. Vairāk kā citas dienas piedomāsim, lai komfortabli jūtas visi apkārtējie, grūti būs, ja kāds tuvumā būs sastrīdējies, būsim gatavi mesties pa vidu un palīdzēt konfliktu nolīdzināt. Tomēr Mēness caur Svaru zīmi mēdz radīt arī svārstīgu noskaņojumu tādā ziņā, ka dažkārt ir grūtības pieņemt lēmumu. Cenšoties izsvērt visus variantus, beigās varam sašaubīties pavisam.

Pie galda uzmanību pievērsīsim ne tikai sabalansētam uzturam, bet arī tā noformējumam. Svarīgi, lai viss būtu glīti un estētiski.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!