Sestdiena, 2.janvāris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Svaru zīmē. Dienas emocionālais fons kopumā būs saspringts un visvairāk to izjutīs kardinālo zīmju pārstāvji: Auni, Vēži, Svari un Mežāži (vai tie, kuriem šajās zīmēs ir nozīmīgi punkti. To var pateikt astrologs). Tas nozīmē, ka fona režīmā izjutīsim nervozumu, būsim vieglāk aizkaitināmi nekā parasti. Tā kā Svaru zīme atbild par diplomātiju un harmoniskām attiecībām, tad, vēloties tās saglabāt labas ar visiem, iespējams neizlēmīgums jautājumos, kuros jānostājas vienā vai otrā pusē. Neapzināti asi varam reaģēt uz situācijām, kas saistītas ar taisnīgumu un vienlīdzīgu attieksmi pret visiem. Rīta pusē iespējamas šādas tādas kavēšanās, nevajadzētu apmeklēt vietas, kurās pulcējas daudz cilvēku. Jāuzmanās uz ceļiem, kā arī vadot transporta līdzekli. Labs veids kā atbrīvoties no liekas nervozitātes un enerģijas pārpalikumiem ir sports. Varam apmeklēt slidotavu vai izvēlēties kādas citas sportiskas aktivitātes.

Pie pusdienu galda svarīga būs draudzīga atmosfēra, nepiespiestas sarunas. Domāsim par sabalansētu uzturu un to, lai visiem ir ērti.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!