Sestdiena, 16.javāris

Arī šodien Mēness pavadīs Auna zīmē, piešķirot mums impulsīvu dabu. Būsim enerģiski un uzņēmīgi, kā jau Aunam pieklājas, vispirms darīsim un tad – domāsim 🙂 Šodienas noskaņojums būs vēl spridzeklīgāks kā vakar, jo Mēness veidos savienojuma aspektu ar spontānu notikumu un revolūciju planētu Urānu. Tas gan var liecināt arī par kādām spontānām atklāsmēm, iedvesmu un nepieciešamību mainīt visu un uzreiz. Ļoti jāpiedomā pie sacītajiem vārdiem, jo, lai gan trāpīgi un loģiski, tomēr līdz sirds dziļumiem dzeloši, tie var atstāt neatgriezenisku iespaidu un sarunu biedru. Aizskaitiet vismaz līdz 10 pirms sakāt kaut ko emociju iespaidā. Tomēr ir arī labas lietas: šodien iegādātie pirkumi kalpos ilgi un mums patiks, labprāt tiksimies ar draugiem, arī mīlestībā un sirdslietās ies labi.

Ēdienkartē izmantosim  asas garšvielas, nebūs laika gaidīt, kamēr ēdiens padziest, tādēļ varam arī apdedzināties. Gribēsim drīzāk ceptus, nekā vārītus produktus. Nebūs pacietības gatavot pašiem. Derēs viss, kas ātri pagatavojams un ātri apēdams.

—————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!