Pirmdiena, 25.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Lauvas zīmē. Ir Čika laiks, tādēļ diena vairāk piemērota  ikdienas ierastajiem darbiem un jau iesākto darbu pabeigšanai. Lielāku uzmanību prasīs bērni un ar viņiem saistītie jautājumi. Var aktualiēties arī kādi radošie projekti, kā arī vēlme izcelties. Mēness caur Lauvas zīmi kā jau azarta un romantikas veicinātāju, var mudināt mūs lielāku uzmanību pievērst izklaidēm, bellītēm un mīlestības jautājumiem. Labprāt izbaudīsim romantisku vakaru vai apmeklēsim kādu izklaides pasākumu.

Ēdienkartē vēlēsimies lepoties ar pagatavoto. Ļoti gaidīsim uzslavas no sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Lai ko arī mēs izvēlētos, pats galvenais, lai tas tiktu gatavots ar mīlesību.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!