Pirmdiena, 18.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vērša zīmē, pievēršot mūsu uzmanību dzīves materiālajiem labumiem un baudām. Būsim nosvērti un stabili savās emociju izpausmēs, pat nedaudz kūtri, tomēr lieliski novērtēsim visu skaisto, ērto un patīkamo. Dēļ tā arī būsim gatavi censties un ko darīt. Labprāt palutināsim sevi ar to, kas mums patīk. Vieniem tas būs jauns apģērbs vai rotaslietas, citiem – masāžas apmeklējums, bet vēl kādam patiks pagatavot ko garšīgu un izbaudīt to. Mēness caur Vērša zīmi mudina mūs rūpēties par to, lai arī apkārtējiem ir ērti, lai visi ir siltumā un paēduši. Kā jau praktiskā skaistuma cienītājs, Vērsis mūs mudina palūkoties uz savu mājokli un atbildēt uz jautājumu – vai viss ir ērti iekārtots? Saimniecisks, gādīgs un ar praktisku piesitienu, lūk, tāds šodien mums būs dienas emocionālais fons.

Šodien varam izjust palielinātu apetīti, īpaši uz vakara pusi. Mīlēsim labi paēst un burtiski izbaudīt katru kumosu. Mums būs pacietības arī pašiem gatavot, tādēļ tie, kas bailīgāki un nepārliecinātāki savā pavārmākslā, var iemēģināt ko pagatavot, jo zvaigznes tam būs labvēlīgas.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!