Pirmdiena, 11.janvāris

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Ūdensvīra zīmē, aicinot mūs papildus uzmanību pievērst sabiedriskajām aktivitātēm. Gribēsim izdarīt ko vairāk kā tikai priekš sevis, par svarīgākām uzskatīsim kolektīva intereses. Piemēram, varam uzņemties savākt fonda naudu bērnam skolā, vai ierosināt ekskursiju maršrutus, varam pieteikties palīgos vai uzņemties kāda pasākuma organizēšanu vai iestāties kādā organizācijā. Labprāt tiksimies ar draugiem un domubiedriem, tādēļ varam pievienoties arī kādam kolektīvam (piem., deju kolektīvam), ar kuru saista kopīgas intereses.  Šodienas skats vairāk būs vērsts uz nākotni, labprāt uztversim visu progresīvo, būsim atvērti dažādu jauninājumu ieviešanai ikdienā. Laba diena, lai iepirktos, jo pirkumi būs pārdomāti un kalpos ilgtermiņā.

Ēdienkartē mūsu izvēles var būt arī diezgan spontānas, tomēr maltītes pagatavošanā labprāt izmantosim dažādas elektroniskās palīgierīces.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!