Piektdiena, 8.janvāris

Dienas lielāko daļu Mēness vēl pavadīs Strēlnieka zīmē. Čika laiks līdz plkst. 17:07. Nav jau tā, ka viss būtu jāatliek un visa pasaule apstājas, bet jaunas lietas labāk neuzsākt. Vislabāk šajā laikā turpināt visu ierastajā ritmā un pabeigt jau iesāktos darbus. Turklāt Mēness ir pavisam sadilis, tādēļ akcents būtu liekams vairāk uz intelektuālo, nekā fizisko darbu.

No plkst. 17:07 Mēness pāries konservatīvajā Mežāža zīmē, liekot mums lielāku uzmanību pievērst praktiskajām lietām un rezultātam. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar valsts iestādēm, cilvēkiem formas tērpos, lietām, kas saistītas ar likumu un instrukciju ievērošanu. Atcerēsimies, ka Merkurs ir Retrogrāds un jau šovakar būs atkal Mežāža zīmē, tāpat kā Mēness. Tas var likt mums pārskatīt kādus lēmumus, dokumentus, instrukcijas, plānus, līgumus ar celtniekiem. Tiem, kuriem būs skaidri šodienas plāni, būs arī iespējas visu to padarīt. Dienas kopējais emocionālais fons ir labvēlīgs un soli pa solītim mēs tuvosimies saviem mērķiem.

Arī ēdienkartē būsim konservatīvi. Nemēģināsim eksperimentēt. Centīsimies visu plānot, tādēļ uz veikalu ieteicams doties ar iepirkumu sarakstu. Papildus uzmanību pievērsīsim produktu ekoloģiskajai izcelsmei, lai tie ir droši un uzticami.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!