Piektdiena, 29.janvāris

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Svaru zīmē, aicinot mūs uz saskaņu un harmoniju. Šajā laikā mums ir lielākas izredzes par kaut ko vienoties, noslēgt līgumu, jo puses būs gatavas pieņemt arī otra intereses. Tomēr Mēness šodien mūs apveltīs ar ļoti plašu emociju gammu, tādēļ tikai no mums pašiem ir atkarīgs, ko no tās visa izvēlēsimies. Tātad, no vienas puses – vēlme vienoties, laba izpratne par savu vietu sabiedrībā un to, ko varam/nevaram atļauties. Spēsim viegli izprast lietu kārtību un respektēt likumus un pieņemtās normas, t.i. uzvesties sociāli pareizi. Tomēr, no otras puses, ļoti jāpiedomā pie vārdiem, kurus sakām, jo daži savā neapdomībā (vai pat tīšām) var otru ievainot tik dziļi, ka tas ilgi paliks atmiņā. Varam manipulēt ar vārdu, izmantot šantāžu vai citas nejaukas metodes, savas gribas panākšanai. Fona režīmā vēl iekšā virmo protests pret jauninājumiem, pārmaiņām, vai arī uzskatīsim, ka nekas no vecā vairs neder un pilnīgi viss ir jāmaina. Starp šīm divām noskaņām mums arī būs jāizšķiras.

Pie galda labprāt sēdīsimies kopā ar draugiem. Laiks ir labs, lai nostiprinātu attiecības. Piedomāsim ne tikai pie sabalansēta uztura, bet arī pie tā, lai tas viss arī skaisti izskatās.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!