Piektdiena, 15.janvāris

Šodien Mēness jau ceļos cauri Auna zīmei, piešķiļot mūsu emocijām īstu uguni. Būsim impulsīvāki un nepacietīgāki, nekā parasti, gaidīt nebūsim gatavi itin nemaz. Visam bija jābūt gatavam jau vakar 🙂 Zemapziņā asi reaģēsim uz visu, kas kādā veidā ir saistīts ar cīņu vai uzbrukumu. Svarīga ir ideja, aizrautība, degsme. Labprāt uzņemsimies iniciatīvu. Lai vai kā, tomēr pasaule pieder darītājiem, un Auns ir gatavs skriet ar pieri sienā tik ilgi, kamēr izskries tai cauri (tas nekas, ka blakus ir durvis). Labās ziņas ir tās, ka, neskatoties uz savu impulsivitāti, tomēr cienīsim ierastās tradīcijas un normas, ņemsim vērā vecāku cilvēku viedokli. Jo vairāk uz pēcpusdienu, jo lielāku lomu spēlēs instinkti, ļaujot mūs viegli apmulsināt un izsist no sliedēm. Nevajadzētu uzturēties vietās, kurās mēdz pulcēties lielas ļaužu masas.

Pie plīts stāvēt un gatavot nebūs pacietības. Derēs viss, kas ātri pagatavojams un ātri apēdams. Steigā varam maltīti piededzināt vai pārsālīt. Par ēdiena veselīgumu šodien neaizdomāsimies, tādēļ labprāt gatavosim dažādus pusfabrikātus, drīzāk cepsim nekā vārīsim un liksim asas garšvielas.

—————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!