Piektdiena, 1.janvāris

Esiet sveicināti Jaunajā Gadā! Jauni notikumi, jaunas, skaistas cerības! Lai viss izdodas! Lai veicas! No plkst. 8:41 Mēness ieiet Svaru zīmē, liekot mums savu uzmanību pievērst attiecību jautājumam. Un, ne tikai pievērst, bet arī sakārtot to! Dienas emocionālais fons vērsts uz harmoniju un līdzsvara saglabāšanu. Mums būs svarīgi ne tikai pašiem justies ērti un komfortabli, bet arī, lai citi tā jūtas. Nepatiks, ja kāds mūsu klātbūtnē strīdēsies, darīs otram pāri. Būsim gatavi šādās situācijās uzreiz iejaukties kā bezmaksas advokāts. Ļoti pārdzīvosim, ja kaut kas risināsies negodīgi, ne pēc noteikumiem. Dažkārt varam izjust izlēmības trūkumu, jo iekšējās sajūtas būs pretrunā ar ārējiem notikumiem. Varam svārstīties ar lēmuma pieņemšanu. Laba diena, lai stiprinātu tradīcijas, ievērotu sabiedrībā pieņemos likumus un normas. Labs kontakts ar vecākās paaudzes cilvēkiem, priekšniekiem un likuma sargiem.

Ēdienkartē lielāku uzmanību varam piešķirt estētiskajam noformējum, nekā saturam. Svarīgi būs, lai ēdiens ne tikai labi garšo, bet arī izskatās. Labprāt ieturēsim maltīti sev patīkamā kompānijā, kopā ar draugiem un tiem, ar kuriem spējam labi saprasties. Svarīgs būs arī galda noformējums, harmonija un saskaņa.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!