Otrdiena, 5.janvāris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Skorpiona zīmē, liekot mūsu uzmanību pievērst visam, kas prasa iedziļināšanos un kādu papildus izmeklēšanu. Aktualizēsies jautājumi , kas saistīti ar varas izpausmēm un kontroli, kā arī emocionālo paškontroli. Saistīs viss noslēpumainais, kļūsim mazliet aizdomīgāki, nekā parasti, un spēsim lasīt starp rindiņām. Lai gan kopumā var būt sajūta, ka darbi stāv uz vietas (jo Merkurs ir kļuvis stacionārs un plkst 15:06 jau griežas retrogrāds), tomēr tie, kuri to vēlēsies, šodien varēs daudz padarīt (lai gan ar šādu tādu aizķeršanos) un iespējas viņiem netrūks. Labi uztversim informāciju no skolotājiem, kā arī to, kas saistīta ar ceļojumiem, ārzemēm vai jaunām mācību iespējām.

Ēdienkartē gribēsim vairāk ko eksotisku, nekā tradicionālu, vairāk ar tādu izteiktu un piesātinātu garšu, nekā vienkāršu un neizteiksmīgu.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!