Otrdiena, 26.janvāris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē, liekot lielāku uzmanību pievērst praktiskām lietām. Pamanīsim vairāk to, kas jāsakārto, jāpielabo, jāpadara funkcionālāks. Varam pastiprinātu uzmanību pievērst tīrības un higiēnas jautājumiem, svarīgi būs apzināties savu vietu kādā kopīgā sistēmā. Mēness caur Jaunavas zīmi liks akcentu uz to, ko parasti darām ikdienā, un, ja kaut kas ir maināms mūsu darbībās, tad varam to šodien darīt. Viens no jautājumiem, kas vēl varētu aktualizēties ir veselības profilakse, varam padomāt par kādu norūdīšanās veidu, apmeklēt ārstu (tīri profilaktiskos nolūkos) vai uzsākt kādu vitamīnu kūri. Kopumā diena būs enerģiska, labi varēsim vienoties un saskaņot dažādus jautājumus. Tomēr nepatiks, ja kāds mums aizrādīs, īpaši par kārtību vai noteikumu neievērošanu. Labās ziņas ir tās, ka Merkurs vairs nav retrogrāds, tātad mazināsies visādi informācijas un komunikācijas pinekļi, tomēr tam vēl ir jādod laiks lai ieskrietos un uzņemtu apgriezienus, tādēļ dažkārt, neskatoties uz mūsu pūlēm, var šķist, ka viss notiek pārāk lēnu.

Jaunavas zīme labprāt arī izmēģina jaunu diētu vai ēšanas režīmu, un, tā kā Mēness ir dilstošs, tad šis ir lielisks laiks, lai atbrīvoties no liekiem kilogramiem. Ēdienkartē nozīme ir sabalansētam uzturam, labi padodas maltīšu plānošanas un režīmi.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!