Otrdiena, 19.janvāris

No plkst. 11:13 Mēness pāriet kustīgajā Dvīņu zīmē, mudinot mūs vairāk interesēties par to, kas notiek ap mums. Mazie bērni kļūst par lieliem Kāpēcīšiem un arī lielie bērni piefiksē visu, kas notiek. Vairāk runāsim, rakstīsim un klausīsimies ziņas. Var aktualizēties kādi darījumi ar māsu vai brāli, kā arī kopīgi jautājumi ar kaimiņiem. Ja mājās aug skolas bērns, tad arī skolas aktualitātes paņems daļu vecāku uzmanības. Tomēr, šodien visa informācija ir jāpārbauda un ziņas var izrādīties tikai baumas. Neuzķerieties uz provokācijām un citu vēlmi manipulēt ar jums (bet, varbūt paši to vēlēsieties darīt ar citiem?). Lai vai kā, iespējami pārpratumi, kam par iemeslu ir sajūtas un pieņēmumi, tādēļ būsim vērīgi! Nepieņemsim vēlamo par esošo!

Ēdienkartē, ja vispār atcerēsimies paēst, ēdīsim mazām porcijām. Citi ēdīs pa kripatiņai, bet visu dienu. Derēs viegla pārtika, no visa pa druskai, tā teikt.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!