Otrdiena, 12.janvāris

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Ūdensvīra zīmē, liekot mums vairāk skatīties nākotnes virzienā. Labāk pamanīsim visu progresīvo, īpaši jaunajās tehnoloģijās, labprāt ieviesīsim uzlabojumus progresa vārdā. Intuitīvi sajutīsim, kas nākotnē būs aktuāls un kas būs noderīgs, kur jau šodien būtu vērts ieguldīt enerģiju vai intelektuālos centienus. Liela nozīme būs draudzībai, sociālajiem kontaktiem, sakariem. Svarīgi būs atrasties starp savējiem, līdzīgi domājošajiem, darīt kaut ko kopīga labuma, kopīgas idejas vārdā. Daži var sajusties mazliet dumpinieciski, tā teikt, vecais vairs nekam neder un tūlīt visu vajag mainīt. Citi, savukārt, iesaistīsies intelektuālās diskusijās, meklējot sabiedrotos. Lai vai kā, liela nozīme būs draudzībai un tam, ka esam starp savējiem, kur neviens nav pārāks par citu, katram ir ļauts būt īpašam, vai tieši tik neordināram, cik viņš vēlas. Brīvība, brālība, vienlīdzība, lūk, kādu sajūtu Mēness mūsos rosina caur Ūdensvīra zīmi.

Ēdienkartē varam nepievērst uzmanību, vai nepamanīt to, ko tad īsti ēdam. Te var valdīt pilnīgs haoss vai spontānas idejas, varam  mierīgi sajaukt šprotes ar jogurtu un tikai vēlāk to pamanīt, kad jau apēsts. Un kam gan gar to kāda daļa? 🙂 Citi, savukārt tieši šodien var veltīt tādu kā zinātnisku pieeju ēdienam, pētot produktu sastāvu, kalorijas, elementus.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!