Ceturtdiena, 7.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, aicinot lielāku uzmanību pievērst izglītības jautājumiem. Varam pēkšņi pieteikties kādos kursos vai izglītības programmās, pēkšņi ieplānot kādu tālāku ceļojumu vai arī negaidīti to atcelt. Ja rīta pusē būsim atturīgāki un konservatīvāki, visus attīstības plānus skatīsim caur praktisko prizmu, tad vairāk uz pēcpusdienu pastiprinās rozā briļļu efekts un optimisms, kas tik ļoti tic skaistajam un pozitīvajam iznākumam, ka var nepamanīt kādas būtiskas detaļas. Kopumā diena solās būt emociju un optimisma piesātināta. Būsim orientēti uz progresīvām idejām, kas saistītas ar nākotnes plāniem, tomēr nepatiks, ja kāds mēģinās mūs pamācīt.

Ēdienkartē meklēsim ko jaunu, interesantu. Labprāt pamēģināsim kaut ko no svešzemju virtuves. Par apetīti (īpaši uz vakarpusi) gan sūdzēties nevarēsim, tā būs gana liela. Labi vēl, ka Mēness jau ir pavisam sadilis (naktī uz 10.janvāri sākas jaunais Mēness cikls), tāpēc lieki apēstais  organismā neuzkrāsies. Tomēr mēra sajūtu dažiem ievērot būs samērā grūti.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!