Ceturtdiena, 28.janvāris

Dienas lielāko daļu (līdz 17:00) Mēness vēl pavadīs Jaunavas zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm. Darbi ritēs raitāk uz priekšu, varam pagūt daudz ko sakārtot, satīrīt un salabot, tādēļ, ka Jaunavas zīme mūs mudina uz ikdienas praktisko ērtību uzlabošanu. Pārsvarā būsim nodarbināti ar sadzīves jautājumiem, kas ir galvenā mūsu ikdienas sastāvdaļa. Dažiem var aktualizēties lietas saistībā ar mājdzīvniekiem.

No plkst. 17:00 Mēness pāriet harmoniju un līdzsvaru mīlošajā Svaru zīmē, aktualizējot attiecību jautājumu. Tomēr,  šodien var gadīties, ka pārāk daudz gaidām no saviem partneriem, vai arī pārāk dodam, līdz ar ko balanss ir zudis. Vieni nemāk pateikties, bet otri ir aizvainoti par to, ka viņu rūpes netiek pienācīgi novērtētas. Arī ar līgumu slēgšanu nevajadzētu steigties, lai gan jau tā būsim nepārliecināti un svārstīgi lēmumu pieņemšanā.

Lai vai kā, tomēr skaistums, attiecības un harmonija paliek dienas galvenās tēmas un to centīsimies ievērot arī pie galda. Dažiem tā noformējums būs svarīgāks par saturu – galvenais, lai skaisti izskatās no malas. Emocionālā komforta vārdā būsim gatavi censties un svarīgi, lai pie galda visi justos labi un ērti.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!