Ceturtdiena, 21.janvāris

Dienas lielāko daļu Mēness vēl pavadīs Dvīņu zīmē, liekot mums būt kustīgiem un vairāk komunicēt ar apkārtējiem. Būsim atsaucīgi, tomēr dažkārt visu varam uztvert pārāk personīgi, jo citu problēmas uztversim kā savējās.

No plkst. 15:29 Mēness pāriet Vēža zīmē, kas ir viena no labākajām tā pozīcijām. Lielāku uzmanību pievērsīsim mājām un ģimenei. Labi spēsim pielāgoties apstākļiem, būsim iejūtīgāki un atsaucīgāki, nekā parasti. Priekšplānā izvirzās rūpes par apkārtējiem, spēsim labi darboties tad, ja jutīsimies droši un pasargāti. Šī ir ģimenes diena, kad priekšplānā izvirzās jautājumi, kas saistīti ar mums tuviem un mīļiem cilvēkiem.

Ēdienkartē izvēlēsimies to, kas ir ierasts un pie kā esam pieraduši. Šī diena nav domāta eksperimentiem, jo vājā vieta ir kuņģis. Tomēr ēdiens ir viens no tiem veidiem kā mēs izrādām savas rūpes par apkārtējiem, tādēļ mums nebūs iebildumu stāties pie plīts un gatavot. Jo īpaši šodien citu cienāšana ar to, kas viņiem garšo ir veids kā pateikt, ka šie cilvēki mums ir tuvi un mīļi un mums rūp tas kā viņi jūtās.

———————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!