Ceturtdiena, 14.janvāris

Arī šodien Mēness atradīsies Zivju zīmē, aktivizējot mūsu intuitīvās spējas un ļaujot labāk uztvert apkārtējo cilvēku emocionālo noskaņojumu. Kļūsim līdzjūtīgāki un jūtīgāki pret apkārtējo ietekmi, būsim gatavi palīdzēt un mierināt. Zivju zīme ir saistīta arī ar upurēšanos citu labā un ziedošanu, tādēļ šodien var uznākt vēlēšanās vismaz aiznest labi saglabājušos apģērbu uz kādu patversmi vai ziedošanas punktu. Risks slēpjas sajūtās, ka uztversim citu problēmas kā savējās un varam pārāk identificēties ar tām. Šodien par savu atsaucību varam arī nesaņemt pateicību. Labs laiks māksliniekiem un radošo profesiju pārstāvjiem savu talantu izpaušanā. Spēsim labi noformulēt domas un jūtas.

Ēdienkartē svarīgāk par visu būs kopīgā noskaņa pie galda, gribēsim sevi palutināt, izbaudīt bohēmiskas noskaņas. Var būt palielināta apetīte un iespējas saēsties vēl pāris dienām uz priekšu.

—————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!