Trešdiena, 9.decembris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Skorpiona zīmē, aktualizējot varas un kontroles jautājumus. Varam risināt lietas ne tikai saistībā ar kontroli un paškontroli (tai skaitā), bet arī ar to, cik lielā mērā spējam ietekmēt citus un panākt savu. Daži būs izaicinājuma pilni un labprāt testēs gan savas, gan citu iespēju robežas. Citi vēlēsies izdarīt ko neprātīgu, vienkārši “ķert adrenalīnu”. Tomēr, labās ziņas ir tās, ka labprāt vēlēsimies iepazīt ko jaunu, mācīties un paplašināt savu redzesloku. Daži risinās ārzemju tematiku – plānos ceļojumus, pieteiksies svešvalodu kursos vai vienkārši sadarbosies ar ārzemniekiem. Iespējams saņemt vērtīgu padomu, ja vien to vaicāsim. Mēness caur Skorpiona zīmi neļauj mums palikt neitrāliem, ja mums kaut kas patīk – tad ļoti, ļoti, ja mēs kādu mīlam, tad no visas sirds, bet, ja nīstam – tad tik par dedzīgi. Visā, iekš kā iesaistāmies, mēs atdodam sevi pilnībā.

Ēdienkartē vēlēsimies nobaudīt ko eksotisku. Daži var tik pamatīgi aizrauties ar gatavošanu, kamēr ēdiens tiek pārvērsts līdz nepazīšanai. Īpaši uz vakarpusi vajadzētu izvairīties no alkoholisko dzērienu lietošanas.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!