Trešdiena, 23.decembris

Šodien Mēness jau ceļos cauri Dvīņu zīmei, liekot mums kļūt ziņkārīgākiem nekā parasti. Lielāku uzmanību pievērsīsim tam, kas notiek tuvākajā apkārtnē, izjutīsim lielāku vēlmi komunicēt ar apkārtējiem visdažādākos veidos. Var aktualizēties kādi jautājumi ar kaimiņiem vai kas apspriežams kas ar māsu vai brāli. Tomēr dienas emocionālais fons ir saspringts. Mums var šķist, ka citi nav pietiekami ātri un apķērīgi, ka lietas kavējas un arī paši varam nokavēt. Īpašu uzmanību jāpievērš autobraucējiem, jo uz ceļiem iespējami dažādi pārpratumi. Varam arī neieklausīties viens otrā un izdarīt pārsteidzīgus secinājumus, paļaujoties uz kādiem subjektīviem iespaidiem. Šo visu zinot, centīsimies precizēt visu informāciju un piedomāsim pie vārdiem.

Ēdienkartē gribēsim ko vieglu un gaisīgu. Labāk ēst biežāk, bet mazām porcijām. Ja vien mērķis nav pamatīgi piedzerties, tad alkoholu šodien vispār nevajadzētu lietot.

——————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!