Trešdiena, 2.decembris

jaunavaDienas pirmajā daļā Mēness vēl pavadīs Lauvas zīmē. Varam sekot iepriekšējās dienas norādēm un pabeigt iesāktos darbus.

No plkst. 12:11 Mēness pāriet kārtību mīlošajā Jaunava zīmē. Lai gan pēc dabas Jaunavas enerģijas ir kustīgas un čaklas, tomēr šodien iespējamas šādas tādas nesaprašanās un kavēšanās. Strādāt īsti negribēsies, kā arī nespēsim ievērot termiņus, grafikus un strādāt pēc plāna. To zinot, vienkārši jānosaka prioritātes un pēc iespējas jāseko izpildījumam, jo visu ieplānoto šodien paveikt neizdosies. Daudzviet traucēs kādi vienkārši pārpratumi, tādēļ labāk informāciju lieku reizi pārjautāt, nekā darīt visu vairākas reizes. Varam kļūt sapņaināki, kas īpaši bīstami ir vadot transporta līdzekli.

Sakarā ar visām tām bremzējošajām un aizmiglojošajām enerģijām, kurām šodien ir pakļauts Mēness, ēdienkartē grūti var būt ievērot kādu diētu vai režīmu. Pastāv paaugstināts saindēšanās risks, tādēļ zāļu lietošana iespējama tikai stingri pēc instrukcijas un alkoholu (arī vieglo) labāk pilnībā izslēgt no redzesloka. Uzsvars liekams uz ekoloģiski tīru pārtiku, kas pirkta no droša izplatītāja. Pievērsiet uzmanību produktu derīguma termiņam!

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!