Trešdiena, 16.decembris

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē, tikai pašā vakarā 19:45 pārejot Zivju zīmē. Ja gribam uzsākt ko jaunu, tad to labāk darīt līdz plkst 9:15, jo pēc tam iestāsies čika laiks, kad labāk mierīgi turpināt jau iesākto un risināt ikdienas jautājumus. Kopumā harmoniska diena, kad pratīsim gan uztvert jaunas lietas un strādāt radošu darbu, gan izmantot savu intelektu un jaunākās tehnoloģijas. Varam sajust vēlmi apmeklēt teātri vai kādu izklaidējošu pasākumu. Laba diena, lai tiktos ar draugiem un apspriestu aktualitātes sabiedrībā.

Ēdienkarte var būt diezgan haotiska, kad ēdam to, kas ir pa rokai. Varam arī sajaukt kopā it kā nesavienojamas ēdiena kombinācijas, piemēram, šprotes ar jogurtu, pat nepamanot to. Citi, savukārt, šim procesam veltīs uzmanību no tīri tehniskās puses, kad rūpīgi tiks skaitītas kalorijas un pētīts produktu sastāvs. Vairāk izmantosim dažādas tehniskās palīgierīces maltītes pagatavošanā.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!