Svētdiena, 6.decembris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Svaru zīmē, liekot lielāku uzmanību veltīt skaistumam un harmonijai. Svarīgs kļūst attiecību jautājums un tas, kādā emociju vidē uzturamies. Jutīsimies neērti, ja mūsu tuvumā kāds būs sastrīdējies vai nejutīsies labi. Taisnīguma sajūtai būs liela nozīme. Tomēr šodien emocionālais fons tāds saspringts. Mūs būs viegli izsist no līdzsvara ar kādām negaidītām lietām. Nepatiks nekas jauns un neparasts, būsim vairāk konservatīvi, nekā progresīvi. Un tomēr, Mēness pozitīvā saikne ar komunikācijas planētu Merkuru liecina par to, ka spēsim savas emocijas un domas labi noformulēt vārdos, tādēļ tie, kuri to vēlēsies, savas nesaprašanās labi varēs atrisināt caur sarunu. Tāpat labi veiksies rakstniekiem un tiem, kam darbs saistīts ar rakstīšanu, vārda izmantošanu.

Ēdienreizēs svarīgs būs galda estētiskais noformējums. Visam jābūt kā nākas, tā, kā ir pieņemts. Diena piemērota attiecību uzturēšanai un stiprināšanai, labprāt tiksimies ar draugiem vai vismaz piezvanīsim viņiem.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!