Svētdiena, 27.decembris

Dienas pirmajā daļā Mēness vēl pavadīs Vēža zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm. Šis laiks vairāk piemērots ikdienas darbu darīšanai un atpūtai.

No plkst. 12:31 Mēness pāriet cēlajā un augstsirdīgajā Lauvas zīmē, liekot mums lielāku uzmanību pievērst savu jūtu izrādīšanai. Šis ir mīlestības un romantikas laiks, kad esam gatavi dāvināt dārgas dāvanas, skaitīt dzeju un visādi citādi skaistā veidā izrādīt savu pieķeršanos izredzētajam mīlas objektam. Kļūsim azartiskāki nekā parasti, labprāt apmeklēsim saviesīgus vakarus un ballītes, restorānus vai teātri un aicināsim turp arī mīļoto. Patiks mums būt kā uz skatuves, svarīgi būs lepoties ar sasniegto. Šis ir ne tikai mīlestības un romantika laiks, bet arī radošā pacēluma mirklis, tādēļ māksliniekiem gaidāma radošā iedvesma.

Ēdienkartē derēs jebkas, kas pagatavots tieši mums un ar mīlestību. Svarīgs būs galda noformējums, lai tur būtu viss tas labākais, kas vien pieejams. Šī diena domāta priekam un līksmībai. Bērni labprāt piedalīsies tiem sarīkotajās atrakcijās.

——————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!