Svētdiena, 20.decembris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Auna zīmē, padarot mūs aktīvus un rosīgus. Būsim gatavi darboties un rīkoties, daži būs pat pārāk nepacietīgi, jo rezultātu gaidīsim uzreiz, tūlīt un tagad. Ja nu gadās tā, ka enerģijas ir par daudz, ieteicamas kādas sporta nodarbības vai vismaz izkustēšanās svaigā gaisā. Papildus piesardzība jāievēro uz ielas un vadot transporta līdzekli, darbos ar dažādiem mehānismiem un karstiem, asiem priekšmetiem. Citādi visādi diena būs pozitīva un optimisma pilna, varam piedomāt pie savu sapņu un cerību īstenošanas. Aktualizēsies kādas saiknes ar ārzemēm un ārzemniekiem.

Ēdienkartē vairāk gribēsim ceptu, nekā vārītu. Derēs viss, kas ātri pagatavojams un tik pat ātri arī apēdams. Steigā varam arī kaut ko piededzināt, tādēļ iespēju robežās jāapbruņojas ar pacietību 🙂

——————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!