Svētdiena, 13. decembris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Mežāža zīmē, akcentējot praktisko dzīves daļu. Var aktualizēties jautājumi saistībā ar mērķiem un plāniem, lēmuma pieņemšanu vai pakļaušanos kādām tradīcijām un pieņemtajiem standartiem. Mūsu emocionālā puse it kā pieklust, kļūstam mazliet vēsāki un atturīgāki šajā ziņā, priekšplānā izvirzās racionālās lietas. Tomēr, dienas emocionālais fons kopumā ir saspringts, var šķist, ka grūti pieturēties pie plāna un viss neiet tā kā gribētos. Lai vai kā, virzot šo enerģiju pareizā gultnē, galu galā varam paveikt vairāk, kā harmoniskās dienās. Ideāls laiks, lai nodarbotos ar sportu vai fiziski aktīvu darbu (gan piedomājot pie drošības tehnikas). Vakarpusē labs laiks mācībām, redzesloka plašināšanai un ceļojumu plānošanai.

Ēdienkartē būsim atturīgi un labprāt visu jau iepriekš saplānosim. Varam ievērot noteiktu režīmu un uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!