Sestdiena, 5.decembris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Svaru zīmē, liekot mums vairāk iekļauties un pielāgoties, darīt kopā, nenomācot citus. Kļūstam atkarīgi no citu vērtējuma, tādēļ sekosim, lai viss tiek izdarīts pareizi un vismaz no ārpuses izskatās labi. Lielu vērību pievērsīsim taisnības un taisnīguma jautājumiem, aktīvi metīsimies aizstāvēt vājākos, ja mums šķitīs, ka tiem dara pāri. Mums būs saprotama lietu kārtība un respektēsim esošos likumus un normas. Var aktualizēties kādi darbi saistībā ar celtniecību un remontu. Labs laiks, lai apciemotu vecākus un vecvecākus. Tomēr vairāk uz pēcpusdienu, kļūsim steidzīgāki, kā arī mūsu būs vienkāršāk izsist no sliedēm. Negribēsim neko mainīt un pat apdomāt jebkādus jauninājumus, lai ko arī tie skartu. Jutīsimies labi ierastajos un pārbaudītajos apstākļos.

Svaru vēlēšanās pēc skaistuma un saskaņas izpaudīsies arī ēdienkartē. Vēlēsimies, lai viss tiek estētiski noformēts, liela nozīme tiks piešķirta ēdiena izskatam. Svarīgi, lai pie galda ir mājīga un saskanīga atmosfēra, visi justos labi un neviens nestrīdētos.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!